Zwiedzaj, czytaj, oglądaj

„Zwiedzaj, czytaj, oglądaj” to nowa odsłona publikacji, która ułatwia orientację w uniwersyteckiej przestrzeni i historii. W środku oprócz szczegółowych opisów budynków zlokalizowanych na zabytkowym kampusie przy Krakowskim Przedmieściu można znaleźć m.in. informacje o kampusie Ochota, Bibliotece Uniwersyteckiej, Ogrodzie Botanicznym czy Obserwatorium Astronomicznym. Dla czytelników przygotowano wiele zdjęć, ciekawostek, anegdot historycznych oraz mapek.
Dostępna jest również nowa wersja anglojęzycznego folderu „University of Warsaw – summary”, który prezentuje najważniejsze informacje o UW. Fakty, liczby, jakość kształcenia, badania, współpraca międzynarodowa, a także skrót wiadomości o Warszawie i Polsce – wszystko to można znaleźć na ośmiu stronach publikacji w kompaktowym formacie. Folder można zabrać na konferencję naukową, stypendium zagraniczne, wakacyjny wyjazd czy zajęcia.
Wersje elektroniczne folderu i przewodnika można pobrać, klikając w poniższe linki. Wersje papierowe są dostępne w Biurze Prasowym UW.

Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.