Ogólnopolska konferencja na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie

Zauważając lukę w ofercie szkoleń dla studentów pełniących funkcje w organach samorządów studenckich Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie uruchamia Akademię Dobrych Praktyk Samorządowych, podczas której zgłębimy takie tajniki umiejętności miękkich jak: przywództwo, efektywny zespół, motywowanie oraz negocjacje.
Akademia Dobrych Praktyk samorządowych powstała w odpowiedzi na potrzebę udoskonalania umiejętności miękkich członków samorządów studenckich w Polsce. Dobry i skuteczny samorządowiec to osoba o wielu talentach, otwarta na zmiany i dialog ze środowiskiem. Dlatego tak ważna jest zdolność skutecznej komunikacji. Codziennie czekają na nas trudne zadania, które wykonujemy tak samo wewnątrz organizacji, jak również w otoczeniu zewnętrznym (władze, pracownicy dydaktyczni i administracyjni, studenci, instytucje i organizacje działające poza Uczelnią).
Warsztaty poprzedzone zostaną specjalnie przygotowaną na tą okazję debatą: "Przyszłość studenta na rynku pracy", która będzie wstępem do aktywnych warsztatów, ale również wymiany doświadczeń między studentami z całej Polski. Liczymy na ożywioną dyskusję!Zapewniamy wyżywienie i przerwy kawowe a także liczne atrakcje
Termin: 18-20 stycznia 2013 roku
 Miejsce: Kraków, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie,
ul. Rakowicka 27 Zakwaterowanie: hotel Campanile, ul. Św. Tomasza 34
Koszt: 350zł od osoby
źródło: psrp.org.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.