Konkurencja na rynku gazu. Uwarunkowania prawne

Konferencja pt. „Konkurencja na rynku gazu. Uwarunkowania prawne” odbędzie się 6 i 7 marca 2013 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
 
 
Zapowiadana liberalizacja rynku gazu niesie ze sobą nowe wyzwania dla wszystkich jego uczestników, począwszy od przedsiębiorstw obrotu, dystrybucji i przesyłu, poprzez przedsiębiorstwa zajmujące się jego wydobywaniem, a skończywszy na odbiorcach gazu, w szczególności odbiorcach biznesowych. Wejście w życie nowych regulacji, w tym oczekiwanego Prawa gazowego, mimo że stwarza szansę rozwoju konkurencji, to już dziś wywołuje obawy co do właściwego funkcjonowania rynku gazu we wszystkich jego wymiarach.
Z tego powodu w Katedrze Publicznego Prawa Gospodarczego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu powstała inicjatywa, aby w gronie specjalistów dyskutować o przyszłości rynku gazu w Polsce. Jesteśmy przekonani, że spotkanie to przyczyni się nie tylko do lepszego poznania i zrozumienia procesów zachodzących na otwierającym się rynku paliw gazowych, ale stanie się także dobrą okazją do wymiany poglądów i doświadczeń między przedstawicielami nauki, administracji publicznej oraz biznesu.
UWAGA: Konferencja jest bezpłatna. Rejestracja uczestników następuje tylko i wyłącznie poprzez stronę internetową: www.konferencja-gazowa.amu.edu.pl.
 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.