Prof. Piotr Dudziński wspólnie z Gustawem Sierzputowskim i Adamem Koniecznym z Katedry Inżynierii Maszyn Roboczych i Pojazdów Przemysłowych Wydziału Mechanicznego PWr zdobyli złoty medal na targach wynalazczości w Brukseli.
Praca badawczo-rozwojowa nad nowymi rozwiązaniami dla polskiego przemysłu obronnego - to główny cel Centrum Innowacji i Wdrożeń Grupy Amunicyjno-Rakietowej, które powstało w zakładach Mesko w Skarżysku-Kamiennej.
- Inicjatywa powstała spontanicznie - mówi o2 jedna z organizatorek strajku studentów. 25 stycznia młodzi ludzie wyjdą na ulice jedenastu polskich miast, by zaprotestować m.in. przeciwko reformie edukacji, ograniczaniu praw obywatelskich i łamaniu
„Experience Geography, Explore Europe” – Doświadczaj geografii, odkrywaj Europę. Jest to motto, którym kieruje się organizacja studentów geografii i młodych geografów.
Wydział Biologii Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza wszystkich na Obchody Światowego Dnia Mokradeł 2013
W poniedziałek 21.01 odbędzie się wykład „Sektor ubezpieczeniowy – obiecujący rynek pracy?” organizowany przez Międzynarodowa Szkoła Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego
Ministerstwo nauki i szkolnictwa wyższego ogłasza konkurs na zachęcenie młodych do nauki. Budżet konkursu to 3,2 mln zł.
Z myślą o tych zabieganych, radosnych, roztargnionych, cierpiących na nudę, zakochanych, szukających miłości, nieśmiałych i bardziej otwartych, przebojowych i spokojnych, słowem z myślą o wszystkich młodych kobietach!