Komunikat o błędzie

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/vhosts/e-magnes.pl/e-magnes.pl/studia.e-magnes.pl/includes/file.phar.inc).

Student PWr wśród mistrzów kierownicy

Damian Lempart, student Wydziału Techniczno-Inżynieryjnego PWr, odebrał puchar za zdobycie tytułu wicemistrza Polski w wyścigach samochodowych w klasie D4-2000 w sezonie 2016. Nagrodę wręczono podczas uroczystej gali Polskiego Związku Motorowego, która odbyła się w Warszawie

Dla naszego student, na co dzień reprezentującego barwy klubu TMSM Sparta Wrocław, był to debiutancki sezon, w którym startował w BMW E36 w zespole MMM Racing. 

– Odebrać swój pierwszy tytuł w pierwszym sezonie startów to niesamowite i wyjątkowe uczucie. Cieszę się ze zdobytego trofeum, zwłaszcza że w całym zespole kompletnie nie mieliśmy aż takich oczekiwań. Jednak od momentu, kiedy nadarzyła się okazja na sukces w całym cyklu, do końca walczyliśmy o jak najlepsze rezultaty – mówi Lempart.

Młody kierowca swój puchar odbierał wraz z takimi zawodnikami jak Jakub Brzeziński, Kajetan Kajetanowicz czy Wojciech Chuchała, którzy zostali wyróżnieni w swoich dyscyplinach (rajdy) oraz poszczególnych kategoriach. Obecnie Lempart pracuje nad jeszcze większa liczbą startów w sezonie 2017, wliczając w to również zagraniczne zmagania.

– W sezonie 2017 zamierzam walczyć co najmniej o tytuł mistrzowski. Dziękuję całemu zespołowi MMM Racing za możliwość wspólnych startów oraz Fundacjom im. Jolanty i Leszka Czarneckich oraz im. Lesława A. Pagi za wsparcie i zaufanie. Obiecuję dać z siebie jeszcze więcej w przyszłości – podkreślił Lempart.

Warto dodać, że student łączy swoją pasję z nauką na Politechnice oraz pracą w PWr Racing Team jako kierowca testowy.

mic

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
6 + 12 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.