Komunikat o błędzie

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/vhosts/e-magnes.pl/e-magnes.pl/studia.e-magnes.pl/includes/file.phar.inc).

Jak spędzić wakacje w mieście?

Wakacje zbliżają się coraz większymi krokami. Czas urlopu wydaje się idealny, jednak nie każdego czeka przygoda poza miejscem zamieszkania. Jak spędzić czas wolny w mieście? Wielu z was z pewnością kusi całodzienne oglądanie seriali w ulubionej platformie, ale z pewnością uda się znaleźć zdrowszą dla oczu alternatywę.

Czasem projekcję filmową warto jest, bowiem, wymienić na wersję pisaną. Książki mają to do siebie, że można je zgłębiać przebywając na świeżym powietrzu – na balkonie, w ogrodzie lub parku. Jeśli już wychodzić, dobrze jest zabrać ze sobą przekąskę. Piknik w cieniu drzew z pewnością umili wam niejeden posiłek. Dobrze zaangażować do jego organizacji przyjaciół lub dzieci, które zapewne docenią starania. Jeżeli jednak macie ogromną ochotę zobaczyć film, warto rozważyć wypad do kina, najlepiej z bliską osobą.

Dla zwolenników klasyki zawsze pozostaje teatr. Inną opcją jest wyjście do kawiarni. Poranna kawa jest rutyną wielu Polaków, dlaczego więc nie wpleść chociaż jednego wypadu do tygodniowego planu? Niezależnie od tego, na co się zdecydujecie, lato w mieście też może być ciekawe. W większości przypadków zależy to od nastawienia i towarzystwa, jakim się otaczamy.

Autor: 
Izabela Szkatuła

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
1 + 6 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.