Komunikat o błędzie

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/vhosts/e-magnes.pl/e-magnes.pl/studia.e-magnes.pl/includes/file.phar.inc).

Management Trainee Programme

Program Management Trainee oferuje najlepszym absolwentom możliwość przyspieszonego rozwoju kariery zawodowej w branży handlu detalicznego. Oferta skierowana jest do osób, które wkrótce ukończą lub już ukończyły różne kierunki studiów, od biznesowych, przez techniczne, aż po humanistyczne – różnorodność jest dla nas ważna.

Mamy za sobą prawie 30 lat wspólnych doświadczeń. W tym czasie ponad 600 absolwentów z Portugalii, Polski a także z Kolumbii rozpoczęło swoją karierę jako stażyści w Jeronimo Martins Group. Wielu z nich osiągnęło najwyższe stanowiska kierownicze.

Głównym celem programu Management Trainee jest oferowanie najlepszym absolwentom możliwości przyspieszonego rozwoju kariery w branży dystrybucji żywności, poznanie naszej organizacji i przygotowanie uczestników do realizacji różnorodnych zadań w firmie. Uważamy, że abyś naprawdę dobrze poznał Nasz biznes, warto zacząć od poznania specyfiki pracy poszczególnych działów oraz najważniejszego działu w firmie – działu operacji, czyli w jaki sposób funkcjonują Nasze sklepy.

Jako stażysta Programu Management Trainee zaczniesz efektywnie budować swoją karierę dzięki zdobywaniu wiedzy i poszerzaniu kompetencji poprzez unikalną mieszankę doświadczenia „on-the-job” i dedykowanego programu szkoleniowego.

Najważniejszym etapem stażu jest praca w sklepach (Biedronka, Hebe) – pozwala poznać zasady działania sklepów, asortyment oraz potrzeby naszych klientów. Dlatego w trakcie programu przez pewien czas realizujesz zadania Sprzedawcy – Kasjera, a następnie masz szansę towarzyszyć w pracy Kierownikom Operacji i Sprzedaży.

Absolwenci Programu zgodnie przyznają, że to właśnie ten etap był najważniejszy z perspektywy zadań, które realizują w chwili obecnej. Dzięki temu zrozumieli skalę działania firmy i nauczyli się dostrzegać, jak ich praca wpływa na codzienne funkcjonowanie sklepów. Łatwiej identyfikują potrzeby organizacji i mogą proponować efektywne rozwiązania.

Kolejne kroki kierujesz do jednostek w „terenie”, czyli do centrum dystrybucyjnego oraz biura regionalnego. To czas na poznanie nas nie tylko jako właściciela sklepów, ale także jako firmy dystrybucyjnej. Tu zaczyna się zgłębianie tajników hali magazynowej, chłodni, paleciarni i innych miejsc. Otrzymujesz możliwość odwiedzenia wielkiej zamrażarki jaką jest mroźnia, sprawdzenia poprawności ilości zapaletowanych towarów wysyłanych do sklepów, czy uczestniczenia w inwentaryzacji w CD.
Biura regionalne to struktury zapewniające wsparcie dla sprawnego funkcjonowania sklepów i centrów dystrybucyjnych. Uczestnicy programu spędzają tu po kilka dni w działach: księgowości, personalnym, technicznym, ekspansji, organizacji dostaw, BHP itp.

Ważnym elementem szkolenia jest czas spędzony w biurze głównym w Warszawie. To tutaj poznasz pracę różnych działów firmy, a także weźmiesz udział w spotkaniach z menedżerami i Członkami Zarządu. Dzięki tym spotkaniom zyskasz całościowy obraz firmy oraz poznasz cele i plany na przyszłość. To także szansa na przedstawienie swoich pomysłów i obserwacji zebranych podczas wdrożenia w sklepie i strukturach regionalnych.

Po zakończeniu szkolenia podstawowego, rozpoczynasz indywidualnie zaplanowane szkolenie specjalistyczne w dziale, w którym docelowo będziesz pracował lub też w dziale, którego poznanie pozwoli Ci na nabycie wiedzy ważnej dla Twojego dalszego rozwoju w firmie. W trakcie stażu zapoznasz się ze specyfiką pracy poszczególnych osób z działu, zrealizujesz też samodzielnie zadania i projekty.

Możesz również zdecydować się kontynuować swoje szkolenie w Działach Operacyjnych – tym sposobem pozostaniesz w samym sercu naszej firmy, gdzie im więcej doświadczasz, tym więcej i szybciej się uczysz.

Program skierowany jest do osób, które po dwóch latach chcą objąć samodzielne stanowisko Młodszych Menedżerów, z pełnym zakresem odpowiedzialności i ambitnymi celami oraz obowiązkami.

Źródło: http://karierawjm.pl/dolacz-do-zespolu/studenci-i-absolwenci/management-trainee-2017/

 

 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
10 + 7 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.