Komunikat o błędzie

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/vhosts/e-magnes.pl/e-magnes.pl/studia.e-magnes.pl/includes/file.phar.inc).

ORGANIZACJA RACUS WZIĘŁA UDZIAŁ W MIĘDZYNARODOWEJ TRASIE EDUKACYJNEJ EXPO W INDIACH

Od 02 do 08 kwietnia 2019 r. Organizacja RACUS wzięła udział w międzynarodowej trasie edukacyjnej expo w Indiach w największych miastach kraju: Trivandrum, Kottayam, Kochi, Coimbatore i Calicut. W Indiach zakończył się niedawno rok szkolny, odbyły się egzaminy dyplomowe, a przyszli studenci aktywnie angażują się w wybór uniwersytetu.

Pracownicy organizacji RACUS reprezentowali rosyjskie uniwersytety państwowe grupy RACUS, opowiadali o warunkach przyjęcia i przedstawiali programy edukacyjne oferowane przez te uniwersytety. Odwiedzający wystawy zauważyli główne zalety rosyjskich uniwersytetów - możliwość studiowania nie tylko w języku rosyjskim, ale także w języku angielskim, a także przystępne opłaty za naukę i koszty utrzymania w Rosji.

Wystawy odwiedzili rodzice dzieci, które zapisały się w 2018 r. I są obecnie studentami rosyjskich państwowych uczelni. Rodzice przyszli podziękować pracownikom organizacji RACUS. Rozmawiali z młodymi ludźmi, którzy właśnie wybierają uniwersytet, dzielili się wrażeniami i ciepłymi i żywymi słowami swoich dzieci o Rosji, pokazywali zdjęcia i filmy. Pracownicy RACUS chętnie odpowiadali na liczne pytania kandydatów, prezentowali się na uniwersytetach i zapraszali wszystkich zainteresowanych uzyskaniem wysokiej jakości szkolnictwa wyższego w przedstawicielstwach RACUS w Indiach do bezpłatnych indywidualnych konsultacji i zapisów na rok akademicki 2019/2020.

Na tej wystawie bardzo poszukiwano specjalności medycznych i inżynieryjnych. Odwiedzający wystawę wykazali szczególne zainteresowanie rosyjskimi uniwersytetami, które są już dobrze znane na indyjskim rynku edukacyjnym i od wielu lat z powodzeniem nauczają programów w języku angielskim:

Państwowy Uniwersytet Medyczny w Astrachaniu

Saratowski Państwowy Uniwersytet Medyczny

Tambov State University

Sankt Petersburg Politechnika Piotra Wielkiego

Uniwersytet Federalny Północnego Kaukazu

South Russian State Polytechnic University

Niżny Nowogród Państwowy Uniwersytet

Wszyscy odwiedzający otrzymali kolorowe broszury o rosyjskich państwowych uniwersytetach grupy RACUS oraz pamiątki z logo „Study in Russia”.

Autor: 
---------------
Źródło: 

edurussia.ru

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
1 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.