Komunikat o błędzie

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/vhosts/e-magnes.pl/e-magnes.pl/studia.e-magnes.pl/includes/file.phar.inc).

Ustawowe kryteria czynszu: W Paryżu płacimy średnio 910 euro.

Strona internetowa PAP sprawdziła jaki stawki są w stanie zapłacić najmujący poszukujący lokum i okazuje się, że są na skraju swoich możliwości finansowych.

Czy aby nie macie wrażenie, że pracujecie przede wszystkim po to, żeby zapłacić swój czynsz? Jesteście blisko prawdy.

PAP, specjaliści od rynku nieruchomości, badają możliwości finansowe osób poszukujących zakwaterowania przez ich witrynę. Przewetowali 5981 czerwcowych wniosków złożonych przez przyszłych najemców w regionie paryskim. Są to studenci lub osoby posiadające umowę o pracę na czas nieokreślony (CDI)

„Osoby ze stałą umową pracy, szukające zakwaterowania w Paryżu, są na granicy swoich zdolności płatniczych”, uważa Corinne Jolly, prezes PAP i przedstawia wyliczenia : „Ponieważ właściciele domagają się dochodu trzy razy wyższego niż wysokość czynszu, w Paryżu ludzie na umowie o pracę mogą sfinansować średni czynsz do 910 euro miesięcznie. Odwiedzają mieszkania, które średnio kosztują 891 euro miesięcznie. "

Dla porównania różnić, które można znaleźć w departamencie Hauts-de-Seine wyniki są następujące :

-902 euro zdolności płatniczej za mieszkanie,

-średnia cena poszukiwanego lokum wynosi 839 euro

 

Dla studentów średnio 776 euro

Inaczej się mają ceny najmu w przypadku studentów. Jest to zdolność dochodowa ich poręczycieli, często rodziców, która jest brana pod uwagę jako decydujące kryterium oszacowana kosztów „To około czterokrotny koszt czynszu”, powiedziała Corinne Jolly. Zgodnie z PAP, studenci szukają w Paryżu mieszkań o średniej wartości 776 euro miesięcznie.

W tym sektorze to nie ustawowe kryteria czynszy decydują o jego wzroście, ale zdolność najemców do dotrzymywania terminów płatności.

Autor: 
Boris Cassel/Tłum. Ewa Kwaśniewicz
Źródło: 

leparisien.fr

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
4 + 5 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.