Siadamy z uczniami do lekcji

Sznanowni Państwo, zamknięcie szkół utrudnia dzieciom przyswajanie wiedzy. Trudno im nieraz samodzielnie zrozumieć materiał, odrobić zadanie domowe, wykonać projekt. Rodzice często nie mają tyle czasu, ani też nieraz potrzebnych umiejętności, aby służyć pomocą i merytorycznym wsparciem. Nie wszyscy znają biegle język obcy, pamiętają formuły matematyczne i chemiczne, czy też znają się na fizyce. Muszą też chodzić do pracy i wywiązywać się z innych regularnych obowiązków. Wielu nie stać na korepetycje.

 

W złej sytuacji są zwłaszcza dzieci z małych miejscowości i wsi. W pierwszej kolejności chcemy odpowiedzieć na apel pedagog z Koźmina Wielkopolskiego. Pomoc online dla dzieci z klas 1-8 zadeklarowało już kilkoro studentów i studentek ze Studenckiego Koła Naukowego Qualitas. Mamy już chętnych do wyjaśniania zagadnień między innymi z matematyki, czy języka angielskiego.

 

Chcemy jednak rozszerzyć akcję - pozyskać więcej korepetytorów, objąć pomocą większą liczbę szkół (zachęcamy naszych pracowników do nawiązania kontaktu z zaprzyjaźnionymi szkołami).

 

Prosimy o zgłaszanie się studentów, ale też i absolwentów i nauczycieli akademickich UEP chętnych do wsparcia przy odrobieniu lekcji i przyswojeniu materiału. Wszystko oczywiście - bezpiecznie - on-line.

 

Jeśli uznają Państwo temat wart nagłośnienia, zachęcam do kontaktu z pomysłodawczynią akcji:

dr inż.  Katarzyna Joachimiak-Lechman

tel. 607 100 073

Autor: 
Krzysztof Skrzypek
Źródło: 

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Komentarze

Wysłane przez ZxpNV (niezweryfikowany) w
Pills information sheet. Long-Term Effects. <a href="https://prednisone4u.top">get cheap prednisone price</a> in the USA. Everything about drug. Read information here. <a href=https://www.htus.ac.kr/board/board.php?b_id=015&page=1&w_id=2512&m=>Actual information about medicine.</a> <a href=http://www.kuku28.com/forum.php?mod=viewthread&tid=2744&pid=7960625&page=5&extra=#pid7960625>Everything news about medicament.</a> <a href=http://cheongnyeon.net/v1/archives/1653#comment-34294>Best about drugs.</a> 841_791

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
1 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.