Qatar Airways ruszyły z ogólnodostępnym programem dla studentów

Katarskie narodowe linie lotnicze Qatar Airways zaoferowały studentom nowe rozwiązania, które powinny przynieść im sporo znaczących korzyści w czasie edukacji.

Jak informują linie, członkowie tzw. Student Club mogą liczyć na oszczędności i korzyści wynikające z specjalnych cen na loty i dodatkowy bagaż, elastyczności w zmianie daty podróży oraz bezpłatnego Super Wi-Fi podczas lotu.

Ponadto, stając się automatycznie członkami Qatar Airways Privilege Club, członkowie Student Club uzyskują możliwość przedłużenia członkostwa po ukończeniu studiów i wygrania 5000 tzw. Qmiles, jeśli zgłoszą do Klubu Studenckiego swojego znajomego.

Prezes Qatar Airways Group, Akbar Al Baker powiedział, że nowy Student Club powstał z myślą o potrzebach studentów.

„Podróże są istotną częścią ich życia, ponieważ wielu z nich decyduje się na naukę poza własnym krajem, przez cały okres studiów lub przez poszczególne semestry”.

Nagroda za lojalność

„Wiemy również, że wakacje i ferie zimowe są dla studentów doskonałą okazją do odwiedzenia rodziny i przyjaciół lub po prostu poznania świata. Wsłuchując się w potrzeby naszych stałych klientów, nie możemy się doczekać, by pomóc im wznieść się w niebo z naszym Klubem”.

Nowy program studencki jest częścią transformacji Qatar Airways Privilege Club, którego celem jest nagradzanie pasażerów za ich lojalność wobec linii lotniczej i dalsze najlepsze i najkorzystniejsze ofertowanie.

Jako członkowie Privilege Club, studenci będą mogli zbierać, podczas podróży liniami Qatar Airways, liniami członków sojuszu oneworld lub dowolnego partnera katarskiej linii lotniczej, tzw. Qmiles.

Zbieranie Qmiles będzie możliwe również za pomocą kart kredytowych Qatar Airways i podczas zakupów u partnera Privilege Club.

Qmiles dadzą swoim posiadaczom sporo korzyści, takich jak podróże w nagrodę, podróż w klasie wyższej lub możliwość wzięcia dodatkowego bagażu na lot Qatar Airways, zakupy w sklepach wolnocłowych w Katarze, a także loty i zakwaterowanie w hotelach u partnerów linii.

Członkowie Student Club otrzymają cyfrową kartę członkowską, którą będą mogli przechowywać w aplikacji mobilnej lub aplikacji mobilnej Qatar Airways.

Wszyscy, w wieku od 18 do 30 lat i studiujący w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, mogą dołączyć do Student Club odwiedzając stronę qatarairways.com.

Wielokrotnie nagradzana linia lotnicza Qatar Airways została uznana za „Najlepszą linię lotniczą na świecie” podczas ceremonii World’s Best Airlines 2019, której gospodarzem była Skytrax.

Doskonała obsługa i niezależne działanie

Zdobyła również tytuły „Najlepsza linia lotnicza na Bliskim Wschodzie”, „Najlepsza klasa biznesowa na świecie” i „Najlepsze miejsce w klasie biznes” w uznaniu za rewolucyjne doświadczenie w ramach klasy biznes, Qsuite.

W ten sposób Qatar Airways stały się jedyną linią lotniczą, która aż pięciokrotnie zdobyła tytuł najlepszej linii lotniczej na świecie Skytrax.

Oprócz doskonałej obsługi pasażerów, Qatar Airways koncentrują się również na samowystarczalności swoich operacji.

Różnorodność floty obfituje w nowoczesne i ekonomiczne samoloty, przede wszystkim flotę 52 samolotów typu Airbus A350 i 30 samolotów Boeing 787, które znacznie ograniczają emisję dwutlenku węgla.

W wyniku pandemii COVID-19, negatywnie wpływającej na popyt w branży przewozów lotniczych, linia uziemiła swoją flotę samolotów Airbus A380. Z uwagi na ich negatywny wpływ na środowisko i obecne warunki panujące na rynku przewoźników, nie ma już potrzeby posiadania tak dużych maszyn.

Qatar Airways niedawno uruchomiły również program, który podczas rezerwacji podróży umożliwia pasażerom dobrowolną kompensację emisji dwutlenku węgla.

 

Autor: 
Tłum. Emila Liberda
Źródło: 

Agencija

Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
17 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.