Komunikat o błędzie

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/vhosts/e-magnes.pl/e-magnes.pl/studia.e-magnes.pl/includes/file.phar.inc).
Od środy zawieszone zostaną zajęcia w poznańskich placówkach oświatowych i kulturalnych.
Pracownikom krakowskiej uczelni, którzy dopuścili się krytyki nowelizacji Kodeksu Karnego grozi pozew sądowy. Ministerstwo uważa, że kłamstwo to przekroczenie granic. W czwartek Sejm przyjął większość poprawek Senatu do nowelizacji Kodeksu Karnego. D
To COŚ na zdjęciu to profesor Urszula Dudziak. To COŚ na zdjęciu, czyli ten Dudziak, jest ekspertem ministerstwa edukacji, pracującym nad podstawami programowymi przedmiotu wychowanie do życia w rodzinie. Jaka to będzie rodzina, zaraz wyjaśnię. 
Rząd będzie decydował, za kształcenie na których wydziałach zapłaci uczelniom. Część fakultetów będzie dostępna tylko za czesne - to jedna z propozycji akademików.
Komisja Europejska informuje, że z 678.000 uczestnikami w 2015 roku program Erasmus+ jest bardziej skuteczny niż kiedykolwiek. Komisja Europejska oświadczyła, że program Unii Europejskiej dot. kształcenia i szkolenia zawodowego "Erasmus", który w tym
Chociaż lekarze są specjalistami od zdrowia, borykają się ze znacznie wyższym poziomem depresji, niż przeciętny człowiek. Według nowych badań, zwiększone ryzyko depresji u przyszłych medyków występuje zanim staną się lekarzami,
Nawet najlepsze studia to w większości poznawanie teorii. Jeśli chcesz poznać realne wyzwania branży, w której planujesz szukać pracy, weź udział w case study.
W wielu państwach na świecie nie zostawia się uczniów na drugi rok w tej samej klasie bez względu na ich postępy w nauce.
Nowy rok akademicki przyniesie wykładowcom i studentom kilka reform, które są efektem nowelizacji ustawy o szkolnictwie wyższym, podpisanej przez prezydenta Andrzeja Dudę. Większość przepisów wejdzie w życie 1 października 2016 roku.
Nazwanie (się) magistra administracji prawnikiem nie było i nie jest „nadużyciem” tym bardziej, że nigdy nie miało znaczenia formalnego.